Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Uwaga! Polowanie na dziki!

W dniach 19 i 26 stycznia 2019 roku w obwodzie łowieckim nr 203 Nadleśnictwo Babki zostanie przeprowadzone wielkoobszarowe polowanie na dziki. Polowanie rozpocznie się o godzinie 8.00, a zakończy o godzinie 15.00.

izi

fot.: 
zdj. arch.

Odpowiedzi

Pod sejm niech jadą tam pełno dzikich świń

popieram!!

Protestujący aktorzy itp staną w lesie zasłaniając dziki własnym ciałem ?

Protestujący aktorzy itp staną w lesie zasłaniając dziki własnym ciałem ?

wystawią emigrantów :)

Mordercy pazerni na kasę wyruszą na polowanie.. banda niedowartościowanych popaprańców!!! nic do nich nie dociera!! będą zabijać matki, dzieci... serca gnoje nie mają!!

Podpisuję się pod Twoimi słowami czterema kończynami! Małe peniski muszą się dowartościować

Tekst: Marek Porczak członek Koła Łowieckiego Ostoja w Jarosławiu

Szanowni Koledzy Myśliwi
Zwracam się do Was w chwili wyjątkowej, kiedy to obecna władza postanowiła, że w Polsce mają być wytępione całkowicie dziki.
Nasza długoletnia praca hodowlana, która przyniosła efekty w odbudowie pogłowia zwierzyny czarnej, ma być zaprzepaszczona.
To nie ma być odstrzał, to nie ma być pozyskanie, to nie ma być redukcja populacji, to ma być masakra. Ktoś z chorą głową postanowił, że mają być wystrzelane wszystkie dziki, łącznie z prośnymi lochami jak również takie, które już prowadzą młode. Co gorsze, kusi się nas pieniędzmi za tego typu odstrzały.
Drodzy Koledzy Myśliwi, w tej jakże przykrej dla nas chwili przypominam wszystkim o złożonym ślubowaniu myśliwskim, o tym że przyrzekaliśmy wykonywać polowania zgodnie z zasadami etyki łowieckiej, jak również dbać o dobro przyrody ojczystej. To nie były słowa rzucone na wiatr, to są słowa, które powinny towarzyszyć nam w całej naszej łowieckiej działalności. Zwracam się zatem do Was, abyście odmówili wzięcia udziału w tych nieprzemyślanych, nieskutecznych i nikomu niepotrzebnych rzeziach, które w ogóle nie mają żadnego wpływu na rozwój choroby ASF. Dzik, ten przesympatyczny zwierzak po prostu stał się celem nagonki obecnej władzy ze względu na to, że nie ma głosu. Bo przecież władza nie powie, że winą za rozprzestrzenianie ASF obarczyć trzeba hodowców, bo hodowcy to wyborcy, to elektorat, to suweren ich trzeba hołubić, a żeby nie mówili, że nic się nie dzieje w walce z ASF to wymyślono w chorych umysłach, że trzeba wytępić dziki i w ten sposób rozwiąże się sprawę. Koledzy przyjrzyjcie się twarzy człowieka który koordynuje ten cały poroniony pomysł. Jak w lustrze widać, że chłop żywemu nie przepuści. Osobiście, jeżeli ktoś mówi, że trzeba strzelać do ciężarnej lochy, to ja się takiego człowieka, o ile można go nazwać jeszcze człowiekiem, boję.
Koledzy Myśliwi, przyszedł dla nas czas próby, teraz już wiemy dlaczego tak bardzo chciano podporządkować nasz związek ministerstwu. Mam jednak nadzieję, że w naszych szeregach panuje zasada, że polski myśliwy to przyjaciel przyrody i środowiska naturalnego, a nie bandyta. Apeluję zatem to wszystkich kolegów abyśmy nie brali udziały w tej niehumanitarnej rzezi, abyśmy przekonali naszych wszystkich kolegów do tego, że udział w takich masakrach jest niegodny nie tylko myśliwego, ale także człowieka.
WIerzę, że polscy myśliwi, którzy od dziesiątek lat budowali pogłowie zwierzyny łownej, nie staną po stronie barbarzyńców, którzy tę wieloletnią pracę w imię tylko celów politycznych, chcą zniszczyć.
Przygotujmy się również do tego, że gdyby obecnym rządzącym przyszło do głowy, aby to kto inny a nie myśliwi dokonał tej nieludzkiej rzezi staniemy jak jeden mąż w obronie naszych braci mniejszych.

Z myśliwskim pozdrowieniem
Darz Bór

Wielki szacunek dla Pana Marka!!

Panowie mysliwi..bojkotujcie ta akcje i chore pomysly wladzy, Spoleczenstwo wierzy w Was

Byłem w Świnoujściu ,jadłem smaczną rybke a tu nagle jakaś świna zaczeła mi zakłucać pośiłek pomrukując.Pomyślałem że przybyła z Niemiec,jeśli bym ją przepędził to naraził bym sie p. Merkel i dałem jej spokój.