Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Dni Lubonia 2019

Miło nam poinformować, że trwają już zaawansowane przygotowania do tegorocznego święta miasta. Dni Lubonia 2019 odbędą się w dniach 8-9 czerwca w Parku Papieskim, który udanie „zadebiutował” w zeszłym roku jako miejsce największej miejskiej imprezy plenerowej. Już teraz możemy zdradzić kilka szczegółów dotyczących imprezy.

W sobotę 8 czerwca wystąpi dla nas Majka Jeżowska z zespołem. Popularna piosenkarka, autorka, znana przede wszystkim jako gwiazda piosenki dziecięcej. Któż z nas, starszych i młodszych, nie zna takich przebojów jak „Laleczka z saskiej porcelany”, „A ja wolę moją mamę” czy „Wszystkie dzieci nasze są”. Wystąpi również Juror "The Voice of Poland" i wokalista grupy Bracia Piotr Cugowski, który wkrótce wyda swój solowy debiutancki album, a jego zapowiedzią będzie pierwszy singel "Kto nie kochał".Gwiazdą wieczoru będzie grupa IRA. IRA to polski zespół rockowy, pochodzący z Radomia. Powstał w 1987 roku, a zadebiutował w roku 1988, na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Pierwsza płyta zespołu – „IRA” – ukazała się w 1989 roku. Wydana w roku 1991 płyta „Mój dom”, a następnie „1993” i koncertowa „Live” odniosły niebywały sukces, zapewniając grupie awans do grona czołówki polskich zespołów rockowych. Pochodzące z tych albumów przeboje, takie jak: „Nadzieja”, „Mój dom”, „Bierz mnie”, „Wiara”, czy „California” do dziś rozgrzewają publiczność podczas koncertów zespołu.

W niedzielę gwiazdą wieczoru będzie grupa De Mono, której nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. 30 lat na scenie i liczne przeboje gwarantują udany koncert! Od „Kochać inaczej” przez „Statki na niebie” aż do „Póki na to czas”- lubońska publiczność w różnym wieku z pewnością będzie się świetnie bawić.

Imprezy towarzyszące:

- BIEG NA POWITANIE LATA, START 9:00,
- POKAZY RATOWNICTWA MEDYCZNEGO I PIERWSZEJ POMOCY: OSP LUBON I ENEA FUNDACJA,
- WYSTĘPY LUBOŃSKICH ZESPOŁÓW,
- PREZENTACJA DZIAŁALNOŚCI OŚRODKA KULTURY,
- BEZPŁATNE ANIMACJE DLA DZIECI,
- WESOŁE MIASTECZKO,
- STREFA LUBOŃSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW,
- PREZENTACJA LOKALNYCH STOWARZYSZEŃ

UML

 

Na stronie UML pojawił się program szczegółowy:

Sobota 8/06 

16:00-17:00 Prezentacje lubońskich przedszkoli 

17:00-18:30 Koncert Majki Jeżowskiej z zespołem 

19:00-20:30 Koncert Piotra Cugowskiego z zespołem 

20:30-21:00 Występ laureatów konkursu "Piosenka dla każdego" 

21:00-22:30 Koncert zespołu IRA Niedziela 9/06 

16:00-17:00 Prezentacja lubońskich zespołów senioralnych 

17:00-19:30 "Luboń na rockowo"- prezentacja lubońskich zespołów rockowych; w przerwach prezentacja dziecięcych formacji tanecznych FitArt 

19:30-20:15 ReCover- największe polskie przeboje 

20:45 koncert zespołu De Mono

Odpowiedzi

Naprawdę, już teraz możemy zdradzić kilka szczegółów dotyczące imprezy, na tydzień przed? Świetne tempo. Rozumiem, że doprecyzowanie o której godzinie będę kolejne koncerty nie należy już do tych szczegółów?

Zorganizowanie Dni Lubonia to wielki sukces naszego miasta.
Program na 8.06 jest potrzebny na 8-ego, a na 9.06 na 9.
I napewno tak będzie.
Trzymam kciuki za władze L i cały UML.

wyspoły? :)

Takim mianem określa się ludzi którzy się wyspoli. Bardzo dobrze, bo nie będą spać na scenie.

ale za publikę nikt nie gwarantuje.

Publika musi pójść spać o zmierzchu i wstać o brzasku.

mnie najbardziej zainteresowały: - WYSPOŁY LUBOŃSKICH ZESPOŁÓW. Czy to może relacja z grupowego wysypiania się Lubonian?

Poprawiliśmy błąd

Moja definicja padła.