Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Znaleziono psa!

Na ulicy Jana Pawła II w Luboniu znaleziono kolejnego zbłąkanego psa. Jeśli nikt się nie zgłosi po czworonoga zostanie on odwieziony do schroniska w Poznaniu. Jeśli ktoś rozpoznaje psiaka to prosimy o kontakt z firmą Kom-Lub telefon 61 813 05 51.

izi

fot.: 

Odpowiedzi

niekończąca się opowieść

No i bardzo dobrze ,że jest taka możliwość przekazania informacji o naszych milusińskich , którzy się pogubili!-przyczyny z pewnością są różne ale te biedne zwierzaki są w ogromnym stresie i trzeba im pomóc! Moim zdaniem te ogłoszenia to najlepszy rozdział eluboń!

"Się" nie pogubili tylko KTOŚ ich gubi... że też nie giną dzieciaki.. ciekawe dlaczego, bo pies jest jak dziecko a nie "to tylko pies". więc trzeba tak samo pilnować. Dla mnie sprawa jest prosta.

Taaaak, ktoś na pewno gubi celowo... Stuknij się w głowę człowieku i zamilcz proszę jak nie masz nic sensownego do powiedzenia.

Jak się z psem wychodzi na spacer na smyczy, a nie otwiera drzwi i puszcza luzem, to pies nie ma prawa się zgubić. Tylko Ty tego nie zrozumiesz, bo najwyraźniej za często się w głowę uderzałeś.

Oczywiście że ma prawo, mi pies zerwał się ze smyczy gdy odczuł niebezpieczeństwo (jakiś mężczyzna mnie śledził, wiem to na pewno bo skręcał zawsze w te miejsca co ja, zawsze trzymając podobną odległość, a pies chciał bym przyspieszyła, nerwowo obracał się patrząc czy wciąż za nami idzie i warcząc), przyspieszył, ja nie nadazylam i się wywróciłam przypadkowo puszczając smycz.

To w Luboniu najwyraźniej grasują tabuny zboczeńców, skoro kilka psów tygodniowo ucieka. Bardziej jednak prawdopodobne, że istnieją tabuny oferm, co psa upilnować nie potrafią a wręcz mają to w nosie.