Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Podejrzany mężczyzna zaczepia dzieci?

Do naszej redakcji napisała pani Magda, która przekazła nam wiadomość, iż wczoraj na Kocich Dołów pojawił się mężczyzna na rowerze, który zaczepiał dwie bawiące się tam dziewczynki.

Chciałabym poinformować o zajściu z 4.06.2019 roku i uczulić rodziców w Lasku i ogólnie mieszkańców Lubonia. Wczoraj dwie dziewczynki bawiły się na Kocich Dołach i podjechał do nich pan na rowerze, który zagadywał po czym zaproponował czy nie chcą zarobić pieniędzy. Dziewczynki uciekły. Została o zajściu poinformowana szkoła i policja - napisała Czytelniczka.

W związku z zaistniałą sytuacją apelujemy o czujność, a w razie zauważenia podejrzanych osób najlepiej niezwłocznie skontaktować się z policją. Warto zapamiętać jak najwięcej szczegółów np. markę samochodu, kolor pojazdu, wygląd człowieka, który zaczepia.

hak

Odpowiedzi

Szłam kocimi dolami do sklepu, zjeżdżał z górki. Gdy wracałam siedział na ławce bliżej mostu, przeszłam i po chwili przejechał obok by usiąść przy wodzie. Ponownie go wyminęłam, moment później znów jechał obok mnie. Wydał mi się podejrzany więc zaczęłam rozmowę przez telefon z koleżanką. Był ubrany w ciemno niebieski t-shirt i czarne (jakby sprane/wyblakłe) spodnie do kolan.

Zgadza się, niebieska bluzka i spodnie 3/4 jeansowe. Chcieliśmy go z kolegami złapać, ale się ulotnił bardzo szybko.

koloratka mu nie wystawała?

Liczysz że w ten sposób zmylisz podejrzenia od swojej osoby?

Liczysz że w ten sposób, odsuniesz od siebie podejrzenia?

Był łysy ten facet który zaczepia ludzi idzieci ?