Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Znaleziono psa!

Na pętli w Żabikowie znaleziono kolejnego zbłąkanego psa. Jeśli nikt się nie zgłosi po czworonoga zostanie on odwieziony do schroniska w Poznaniu. Jeśli ktoś rozpoznaje psiaka to prosimy o kontakt z firmą Kom-Lub telefon 61 813 05 51.

izi

fot.: 

Odpowiedzi

Pierwszy zawodnik z ul. Cmentarnej odczekał do zmroku i właśnie "przeczyszcza" swoje palenisko, co powoduje, że na części Cmentarnej nic nie widać. Zapachu jeszcze nie poczułem, mam dobre filtry w aucie. Kolejni śmierdziele pewnie już się szykują...

A co z emisja spalin z Twojego auta z dobrymi jak piszesz filtrami?Czyżbyś jeździł na prądzie pozyskiwanym zresztą i tak z węgla!

to od razu są wymówki: samochody też dymią, samoloty, ludzie pierdzą, wulkany wybuchają itd. Czas zrozumieć, że ludzie ze skąpstwa i lenistwa (bo rzadko z biedy) odbierają ci zdrowie i realnie skracają życie, więc trzeba z tym walczyć.
A o spaliny z mojego auta się nie martw: jeżdzę nowym dieslem (tak, tak, a jeszcze na kredyt), który praktycznie nie emituje niczego poza CO2, bo ma katalizator, filtr sadzy, i katalizator tlenków azotu (w razie wątpliwości odsyłam do literatury). Załóż taką instalację na komin to nie pisnę słówkiem czym palisz. Z uszanowaniem.

Mentalność -ludzi palących w piecach czym popadnie.
Cóż jak wytłumaczyć głupiemu, że jest głupi?Ale to nie śmieszne, to tragedia. Sami się truja I truja nas wszystkich.Sąsiedzi moi mają małe dzieci i palą na potęgę czym się da, oczywiście po zmroku. A później zdziwieni. Dzieci chorują, kaszla, głowa boli, alergie...Skąd biorą się te chorubska? Pytaja? A tylko trzeba czystego powietrza.Dzis to luksus.A nie komory gazowej robionej przez rodziców w piecach, z nyrolstwa ,by zaoszczędzić parę groszy. A później I tak na leki wydać.