Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Komentarze Czytelników

Na stronie tej umieszczone są komentarze Czytelników dodane przez nich we wszystkich postach na naszej stronie.

A czy przy wejściu znowu będzie stał Hans z erkaemem?

A to niby dlaczego tylko część? Tablice rejestracyjne to nie dane osobowe. Gdyby takimi były to powinny być zakrywane jakimś pokrowcem, zdejmowanym tylko w razie kontroli policji. Tablice to "dane" auta, nie właściciela. Tym bardziej że nie zawsze tylko on nim jeździ.

Powinni jeszcze czesc tablicz rejestracyjnych publikowac bo calych nie moga. Niez wszyscy widza co to za "miszczunio" parkuje !!!!

Spotkałam pana nad Wartą w okolicy Jachtowej, który mówił, że w dzieciństwie Wartę przechodzili na drugą stronę zawijając tylko nogawki. Mówił też o tym, że na brzegu rzeki kwitło latem życie towarzyskie. Szkoda, że Twoich marzeń nie będzie można realizować bo po pierwsze nie ma pieniędzy... Po drugie to miasto od Warty się odwróciło.
Za torami to już nie miasto ? :(

Przy plaży miejskiej powinna być wypożyczalnia rowerów wodnych i motorówek oraz skuterów wodnych! Już widzę jakby co tydzień ktoś się topił!

A co z rowerami przy plaży miejskiej albo przynajmniej na Armii Poznań? Mam wrażenie mieszkając bliżej Warty, że o nas się bardzo rzadko pamięta! Gdyby rower mógł dojechać na plażę, mielibyśmy więcej odwiedzających z Poznania, co na pewno wspomogłoby sprzedaż w planowanych tam punktach gastronomicznych!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych
składam Redakcji wiosenne życzenia,
aby w czas Święta Paschy w Waszych sercach,
rodzinach i domach zagościła radość, spokój
i wielka nadzieja odradzającego się życia.

Wobec tego trzeba im psa odebrać. Opiekun jest prawnie zobowiązany do zapewnienia psu bezpieczeństwa oraz nie narażanie go na utratę życia i zdrowia. Odpowiedzialność karna za to grozi każdebu kto gubi swojego zwierzaka. I dośc pobłażania tym pseudo opiekunom.

Całe szczęście, że mamy chociaż wspaniałych radnych powiatowych, w końcu jacy lubonianie tacy ich radni.

Władze chwalę się tym czym mogą.
Dostali pieniądze na rowery to chwalą się rowerami choć w Luboniu nie ma ścieżek rowerowych, co ja mówię, nie ma przyzwoitych dróg. To już druga kadencja tych władz a nowych dróg jak na lekarstwo, raptem kilka kilometrów, przy całkowitym zaniechaniu remontów pozostał. Bilans drogowy po tych władzach będzie tragiczny.

Jesli na smyczy jest nr tel to prawdopodobnie jest to pies pani z ulicy spokojnej, wielokrotnie spotykany blakajacy sie sam po ulicach

Nie dość, ze o imprezach człowiek zazwyczaj dowiaduje się po fakcie, to jeszcze Lubońskie wieści podają informacje sprzed miesiąca. To tak jak by człowiek kupował w piekarni stare bułki.

To tak jakby na wsi zrobić wypożyczalnię grabii i łopat!Po co? Przecież wszyscy mają łopaty i grabie i miotły

W Luboniu nie ma problemu żeby mieć własny rower! Używany ale sprawny można już kupić za 150PLN w necie!Problem jest z brakiem ścieżek rowerowych w centrum, trzeba jeździć po chodnikach!

widzę, że Miasto Luboń na wszystko co złe ma jedno wytłumaczenie mianowicie, że nie jest właścicielem...

widzę, że Miasto Luboń na wszystko co złe ma jedno wytłumaczenie mianowicie, że nie jest właścicielem...

Może dlatego, że Madiba był żywym przykładem skuteczności tej broni?
Po sąsiedzku mieszka Robert Mugabe. Może on przypadnie Ci bardziej do gustu?

Luboń jest miastem, dlatego poprawną formą byłoby burmistrz Lubonia.

Dlaczego na początku piosenki jest cytat komunistycznego terrorysty Nelsona Mandeli?