Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Burmistrz Miasta Luboń serdecznie zaprasza na obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. O godzinie 12.30 odprawiona zostanie msza za Ojczyznę w kościele św. Maksymiliana Marii Kolbego. Godzinę później odbędzie się rodzinny piknik przy Ośrodku Kultury w Luboniu. Przewidziany jest występ Orkiestry Dętej z Mosiny oraz wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych i żołnierskich. Nie zabraknie także wojskowej grochówki. 

izi

Odpowiedzi

Czy w tym Naszym cudownym kraju a w szczególności w mieście, wszystkie uroczystości państwowe muszą kręcić się wokół mszy św.? Większość imprez w tym mieście to 1. msza (najczęściej u Barbary), 2. złożenie kwiatów pod pomnikiem panny z dziurą lub krzyżem 3. fajrant rozejść się....

To wszystko co jest w stanie zorganizować dział kultury i promocji w tym mieście???? (porażka, za co Ci urzędnicy dostają pensje i nagrody???)

A przepraszam, w tym roku będzie inaczej. Tym razem msza w lasku, nie ma składania kwiatów.... i koniec....a nie jeszcze na ostatnią chwilę piknik.... w miejscu hmm mało wygodnym dla większości mieszkańców więc jak zwykle będą na nim tylko "sami swoi"....

Ogólnie to gratuluję urzędnikom polotu i weny twórczej...

Polot i wena twórcza są raczej nieznane naszym urzędnikom.....

Beznadziejna organizacja i zero atrakcji dla mieszkancow.

Też mi nieodpowiada taka zarzyłość polityków i kleru. Szczęśliwie Polacy są obecnie jednym z najszybciej sekularyzujących się społeczeństw (przy wydatnej pomocy Hierarchów KRK), może zatem za 10-15 lat taka forma "obchodów" rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja będzie już tylko wspomnieniem :)

"nieodpowiada" Pierwsze efekty strajku tzw. nauczycieli?

Ale złapałeś gościa na byku! Szacuneczek!

Nie zdziwiłbym się nawet gdyby okazało się, że urząd płaci parafii za odprawienie mszy w ramach zadania publicznego.
U nas nas jest jak najbardziej możliwe.