Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Brudne flagi? - list do redakcji

Do naszej redakcji napisała Czytelniczka, która zwróciła uwagę na wiszące w mieście flagi.

Najpiękniejszym miesiącem, moim zdaniem, jest maj. Cały kraj się zieleni. Zaczyna się tzw. majówka. Domy udekorowane flagami, a także ulice. Biało Czerwona pięknie kontrastuje ze świeżą zielenią. Władze naszego miasta wywiesiły flagi, które trudno nazwać flagą narodową. Na ulicy Kościuszki wiszą szmaty, które kiedyś były biało czerwone. Kolor, podobno biały, jest szary. Nikt tych flag nigdy nie prał. Flaga powinna być czysta. Przecież to nasz symbol narodowy. Jak można było dopuścić do Takiej profanacji. Lepiej byłoby ich nie wieszać - napisała Mieszkanka.

O ustosunkowanie się do powyższych zarzutów poprosiliśmy Urząd Miasta Luboń.

izi

Odpowiedzi

.... to może w czynie społecznym Pani by uprala kilka tych brudnych szmat...?

Pani z pewnością dysponuje własnym podnośnikiem, zatem w wolnej chwili podjedzie, zdejmie flagi, upierze je a potem ponownie zawiesi. Coś tam w ogóle kołacze Ci się kolego w tej łepetynie czy kompletna pustka? Tak trudno pomyśleć?

...chyba kołacze, za to u Ciebie dno i metr mułu... przed powieszeniem można uprac, przed 11 listopada np... myślenie nie boli.... Pozdrawiam

Właścicielem jest miasto. To to jego obowiązków należy zadbać o czystość flag, a nie mieszkańców. To miasto dysponuje sprzętem, to na jego zlecenie flagi powinny być zawieszane i ściągane. Naucz się czytać ze zrozumieniem. Nic się niestety nie kołacze.

Pani Burmistrz z pewnością odpowie, że flagi nie należą do Lubonia, bo to Jej ulubiona odpopwiedź...

Polacy wywieszają flagi biało-czerwone, a brudasy brudne.To proste.
Jak ktoś chce zamanifestować to, że jest brudasem to jest to świetny sposób.

A mnie zastanawia czym zajmuje się wiceburmistrz Mikołajczak, cicho o nim i nic nie słychać, pilnowanie obchodów świąt narodowych to jego obszar działania. Jak był temat oświaty przy okazji strajku to nie on się wypowiadał tylko burmistrzowa. A o nim cicho, jakie są jego kompetencje w urzędzie?

Akurat w tym urzędze nikt nic nie wie. Od biura podawczego po pracowników mer. dno

na pewno wypłata wpływa na konto

na pewno wypłata wpływa na konto

wg ostatnich wpisów na fejsie w grupie lubońskiej zajmuje się pomiarem wzrokowym prędkości na Traugutta...........

Przygotowaniem kolejnego miejsca dla dostarczania dochodu dla siebie, czyli budową szkoły katolickiej.
A tak na poważnie jak widać Luboń nie potrzebuje 2 wiceburmistrzów a bardziej takiego co nic nie robi, Lubonia nie stać na takie osoby. Chętnie zapoznał bym się z sprawozdaniem z działalności wiceburmistrza.