Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Festyn wędkarski dla dzieci

Dnia 1 czerwca 2019 roku nad zalewem "Kocie Doły" w Luboniu Zarząd Koła PZW "Lubonianka" organizuje festyn wędkarski dla dzieci mieszkańców miasta Luboń. Zawody będą przeprowadzane w trzech grupach wiekowych:

- chłopcy rocznik 2006-2009
Zbiórka i zapisy od godziny 7.00 do 8.00

- dziewczyny i chłopcy rocznik 2004-2005
Zbiórka i zapisy od godziny 7.00 do 8.00

- dziewczyny rocznik 2006-2009
Zbiórka i zapisy od godziny 11.00 do 12.00

- dziewczyny i chłopcy rocznik 2010-2012
Zbiórka i zapisy od godziny 11.00 do 12.00

Prosimy o ścisłe przestrzeganie terminów zbiórek. Na zawody należy przynieść: legitymację szkolną, wędkę, siatkę na ryby i przynęty.

Dzieci do lat 14-tu przychodzą pod opieką rodziców lub opiekunów. Dla najlepszych przewidziane są upominki. Życzymy udanej zabawy!

Tadeusz Mroczyński
Robert Grajczak
Zarząd Koła

fot.: 

Odpowiedzi

Po co męczyć te biedne rybki?Wiadomo, że dzieci nałapią małych rybek, które i tak pozdychają im w tych siatkach ! Co to za głupi pomysł, żeby dzieciaki uczyły się męczyć żywe stworzenia? Lepiej niech z dorosłymi wezmą worki i posprzątają ze śmieci brzegi Kocich Dołów.W nagrodę można im dać po puszce szprotek w oleju z Lidla!

Ty Downie... powinni Tobie dac ta puszkę szprotek za Twoją tempote... nawet nie wiesz jaką frajde mają te dzieci.

To może po wiatrówce i zawody w strzelaniu do ptaków?Też milusińscy będą miały radość! idio...o!!!!!!!!

Same przekleństwa cisną mi się na usta no bo jak.można skomentować taką ciemnotę ludzką.... Ty ........! !!!!

Jestem osobą dorosłą ale nie moge patrzeć jak wędkarz dla rozrywki wyciąga rybę z wbitym w pyszczek stalowym zaostrzonym hakiem! Ryba nie ma głosu więc milcząco znosi tę torturę!Zapewniam, że gdyby miała głos to wyłaby z bólu! Powiem krótko że wędkarze to żłoby i uczyć tego barbarzyństwa dzieciaków to powinno być karane!Tylko kretyn tego nie zrozumie!

Sami weganie się odezwali. Ze sklepu mięso i ryby jedzą i tam biedne zwierzęta nie cierpią, ale podczas łowienia to męczarnie straszliwe. A jak myślicie, skąd ryby są w sklepach? Same nie przyszły, tylko ktoś je złowił. I te żałosne teksty, żeby śmieci sprzątać. Sam posprzątaj ze swoimi dziećmi jak nasyfiłeś, a nie innych wysyłasz. Hipokryci.

Małe pięciocentymetrowe rybki zamęczone na haczykach w rękach dzieci to marna zabawka! Przecież te rybki podlegają prawnej ochronie i za ich łapanie należy sie spory mandat dla opiekunów od Straży PZW!

A kto powiedział, że będą łowić pięciocentymetrowe rybki? Poza tym proponuję zapoznać się najpierw z przepisami dotyczącymi wymiarów ochronnych. Wiele gatunków w ogóle nie podlega ochronie w tym zakresie. Taki z Ciebie wędkarz jak z koziej ... trąba.

Wiele gatunków ryb nie podlega ochronie w zakresie wymiarów. Naucz się czego najpierw, a nie wypisuj głupoty.

i łosoś, który siedzi skotłowany w roztworze z antybiotyków nie cierpiały, te można spokojnie żreć na kilogramy z supermarketu. Wtedy sumienie nikogo nie szarpie. Puknij się w łeb jeden z drugim. Wędkarstwo to szlachetny sport, a prawdziwi wędkarze dbają o ryby i środowisko.

takim jak ten zgorzkniały dziad powinno się odłączyć internet !!!