Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

W sobotę startuje plaża miejska i Kino Letnie

1 czerwca powolutku się rozkręcamy i zapraszamy wieczorem na seans Kino letnie na plaży miejskiej w Luboniu. 2 czerwca przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji:

12:00 taneczne otwarcie
13:00 zajęcia plastyczne
14:00 zajęcia muzyczne (4-9 lat)
14:00 podchody (10-14 lat)
15:00 zajęcia sensoryczne
16:00 zajęcia sensoryczne
17:00 festiwal kolorów
18:00 koncert ukulele w wykonaniu dzieci

Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny!

UML

W sobotę o godzinie 21.30 na plazy miejskiej zostanie wyświetlony film zatytułowany "Narodziny gwiazdy".  Jest to amerykański melodramat muzyczny z 2018 roku w reżyserii Bradleya Coopera. Nagrodzony Oscarem i złotym Globem za najlepszą piosenkę "Shallow". Film opowiada o gwiazdorze muzyki country Jacksonie Maine (w tej roli Cooper), którego kariera chyli się ku upadkowi, wówczas to na jego drodze pojawia się nikomu nieznana, utalentowana piosenkarka Ally (w tej roli Lady Gaga). Uczucie jakie rodzi się między tą dwojką zmienia ich życie na zawsze. Film godny polecenia, a w szczegółności na uwagę zasługuje niesamowita oprawa dźwiękowa. 

izi

Odpowiedzi

3/4 tych "plażowiczów" znowu będzie w czasie projekcji filmu gapić się w swoje smartfony-żenada! Jak małpki w ZOO!

A Ty wcale nie jesteś lepszy. Zamiast oglądać film gapisz się co inni robią.

Mam zwykły telefon komórkowy do rozmów i sms-ów, używam sporadycznie bo ile można gadać?Owszem obserwuję otaczający świat i jestem porażony małpami ze smartfonem w raczce -to powszechny widok!Te nastoletnie dziewczyny i chłopaki mam wrażenie że się już do niczego nie nadają poza patrzeniem w gów...ny ekranik!

Wow ale jesteś fajny! Super że się z nami podzieliłeś tym jaki masz telefon. Myślałeś kiedyś o napisaniu autobiografii? Na pewno byłby bestseller

I co z tego, że nie gapisz się w telefon, skoro zżera cię sfustracja i nie umiesz sobie z nią poradzić w sposób inny niż wylewając jad na publicznych forach. Jeśli cię interesuje film to go oglądaj, a jeśli ocenianie tego co robią ludzie, to czas na głęboką terapię.

I co z tego? Niech się gapią, mnie to nie przeszkadza!