Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Cenny punkt Pogromu Luboń

Pogrom Luboń rozegrał w czwartek zaległy mecz z Naszą Dyskobolią Grodzisk. Ku zaskoczeniu pewnie wielu osób Pogrom rozegrał bardzo dobre spotkanie i uzyskał zasłużony remis, a tym samym cenny punkt. Pierwsza połowa to bardzo ciekawe widowisko obfitujące w strzały z jednej i z drugiej strony. Oglądający to spotkanie kibice nie mogli rozróżnić w jakich koszulkach gra zajmujący trzecie miejsce od końca Pogrom Luboń a w jakich zajmująca trzecie miejsce w tabeli Dyskobolia, gdyż grające na murawie zespoły toczyły pojedynek jak równy z równym. Mecz toczony był w szybkim tempie i trzymał w napięciu. Kilka minut przed końcem spotkania rywale z Grodziska wykonywali rzut karny, który w efektowny sposób obronił bramkarz Tomasz Kubiak. Kiedy wydawało się, że na przerwę drużyny będą schodziły przy remisie w 43 minucie po ładnej centrze Krystiana Konieczki (który tego dnia świetnie napędzał ataki Pogromu), Adam Wiśniewski strącił piłkę do Krzysztofa Garczyńskiego, który bez problemu umieścił piłkę w siatce. Niestety, druga połowa rozpoczęła się dla zawodników z Lubonia bardzo pechowo. Po nieporozumieniu z bramkarzem piłkę skierowali do własnej bramki ustanawiając tym samym wynik na 1:1. Zespół się jednak nie załamał i do końca spotkania nie rezygnował ze zwycięstwa tworząc sobie kolejne sytuację. Ostatnie 20 minut to istna wymiana ciosów, ewidentnie było widać, iż zespoły starają się zgarnąć 3 punkty. Wynik jednak nie uległ zmianie, a przebiegu gry remis można uznać za sprawiedliwy. Warto dodać, że zawodnicy z Lubonia rozegrali to spotkanie w nowych strojach.

Dziękujemy firmie Lambit, dzięki której możemy cieszyć się z nowego kompletu strojów !!! Słowa uznania również dla firmy Automagnat, która również dołącza do grona firm nas wspierających - powiedział Szymon Owsianny Prezes Pogromu Luboń.

Zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się już 2 czerwca (niedziela) o godzinie 15.00 przy ulicy Szkolnej 1. Naszym rywalem będzie LZS Wąsowo. Witamy w drużynie i zapraszamy kolejne firmy oraz ludzi dobrej woli do wspierania naszego zespołu. Serdecznie jeszcze raz dziękujemy firmom Lambit i Automagnat oraz gazecie internetowej e-lubon.pl - dodał Prezes.

Skład: Kubiak - Cubal(80'Michalak), Powierża, Biskowski, Jóźwiak(75'Michałek) - Latosi, Garczyński(60'Wierzbiński), Konieczka(70'Lulka), Dmitriiev(65'Jankowski) - Kusza, Wisniewski(60'Jędrowiak)

Trener: Rajmund Sobkowiak

Bramki:
Krzysztof Garczyński (asysta Adam Wiśniewski).

Izabella Chodorowska

Odpowiedzi

Wielkie brawa dla tej drużyny!! Oby tak dalej rozwijał się ten klub.