Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Czy w Luboniu grasuje ekshibicjonista?

Mieszkanka Lubonia zmieściła na Facebooku apel do kobiet, aby uważały poruszając się w okolicy ścieżki biegnącej od Factory w stronę Biedronki.

Trzeba nagłaśniać takie sprawy. Przy Factory jest stacja rowerowa - nie przed głównym wejściem - tylko tylnym - stacja rowerów miejskich - gdyby przeszła Pani na drugą stronę ulicy - jest tam firma - chyba zlewają tam szambo. Wzdłuż okalającego ją płotu biegnie ściezka, która ciągnie się aż do Biedronki i skupiska sklepów i barów przy Rondzie (Pepco, Roti itp). Zdarzyło mi się iść tamtedy tylko parę razy, by "nie kusić losu". No i mam. Mężczyzna czekał na końcu ścieżki, przysłonięty nieco gałęziami. Gdy mnie zauważył zaczął obserwować samochody, gdy upewnił się, że nie ma dużego ruchu i nikt nie stoi aktualnie w korku - jadąc autem widać w dole wyjście ze scieżki - ruszył w moją stronę majstrując przy spodniach. Uciekłam do bramy rzeczonej firmy wołając pracujących tam mężczyzn - przybiegło ich 2 i spłoszyli faceta, zadzwonili też na policję. Za moment tą samą ścieżką szła młoda dziewczyna, zawróciłam Ją, mówiąc co mnie spotkało - napisała do naszej redakcji pani Agata.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 17:00. Sprawą zajmuje się policja. Drogie Panie bądźcie zatem czuje, gdyż mężczyzna może zmienić miejsce pobytu. 

izi

Odpowiedzi

Gościu chciał pewnie pyry odcedzić, a tu taki raban

Przy okazji tego wpisu warto go uzupełnić o rysopis i ubiór. Rozpoznanie takiej osoby może kogoś ustrzec przed.........