Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Poszukiwani świadkowie

Policjanci z Komisariatu Policji w Luboniu prowadzą czynności w związku ze zdarzeniem drogowym, które miało miejsce w Luboniu na ul. Dworcowej przy znaku "zakaz wjazdu" 04czerwca 2019 roku w godzinach 07:25-17:20. W związku z powyższym poszukiwani są świadkowie, którzy w tym czasie przebywali w rejonie tej ulicy i widzieli to zdarzenie. Osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na ten temat, proszone są o kontakt z Policją. Lubońscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego. Doszło tam do kolizji pomiędzy n/n pojazdem sprawcy a pojazdem marki Mazda. Świadków prosimy o kontakt z Zespołem ds. Wykroczeń Komisariatu Policji w Luboniu przy ul. Powstańców Wielkopolskich 42, pokój 118 osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu 61-841-49-23 w godzinach 8-16 lub czynny całą dobę pod numerem telefonu 61-841-49-00.

Policjanci z Komisariatu Policji w Luboniu prowadzą czynności w związku z kradzieżą katalizatora, które miało miejsce w Luboniu na ul. Kościuszki 53, w okresie od dnia 04 czerwca 2019 roku godz. 17:00 do dnia 06.06.2019 godz. 07:20. W związku z powyższym poszukiwani są świadkowie, którzy w tym czasie przebywali w rejonie tej ulicy i widzieli to zdarzenie. Osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na ten temat, proszone są o kontakt z Policją. Lubońscy policjanci wyjaśniają okoliczności kradzieży katalizatora od pojazdu marki Citroen Xsara. Świadków prosimy o kontakt z Zespołem ds. Wykroczeń Komisariatu Policji w Luboniu przy ul. Powstańców Wielkopolskich 42, pokój 118 osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu 61-841-49-23 w godzinach 8-16 lub czynny całą dobę pod numerem telefonu 61-841-49-00.

Policjanci z Komisariatu Policji w Luboniu prowadzą czynności w związku ze zdarzeniem drogowym, które miało miejsce w Luboniu na ul. Żabikowskiej, parking CH Pajo, 06 czerwca 2019 roku w godzinach 13:00-14:30. W związku z powyższym poszukiwani są świadkowie, którzy w tym czasie przebywali w rejonie tej ulicy i widzieli to zdarzenie. Osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na ten temat, proszone są o kontakt z Policją. Lubońscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego. Doszło tam do kolizji pomiędzy n/n pojazdem sprawcy a pojazdem marki Toyota Corolla. Świadków prosimy o kontakt z Zespołem ds. Wykroczeń Komisariatu Policji w Luboniu przy ul. Powstańców Wielkopolskich 42, pokój 118 osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu 61-841-49-23 w godzinach 8-16 lub czynny całą dobę pod numerem telefonu 61-841-49-00.

KP Luboń

Odpowiedzi

Lubońska policja niech się weźmie za robotę, bo skomlą o pomoc a sami w plenerze szukają pijących pod chmurką. Zajmują się pierdołami jak widać, więc lubończycy do roboty! Wykonujcie za nich trudniejsze zadania.

Te Parszywy... Masz jakąś wiedzę na temat opisanych zdarzeń to zgłoś. Nie masz? To zamknij dziób żeby ci rozum nie uciekł.

Może menel ale z klasą. Lubońska policja jej nie ma.

Chyba klasą podstawową patrząc na to co piszesz w dodatku powtarzaną kilka razy.

To Lubonianie.

Byłam jakiś czas temu na komisariacie zgłosić ze pewna kobieta chce popełnić samobójstwo dałam jej imię nazwisko i wydruki co
Pisała mi na messengera powiedzieli ze mam przyjść na następny dzień a w ten dzień po plus minus dwóch godzinach powiesiła się.... coś strasznego to było jakiś czas temu a ciagle mam to w głowie.