Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Życiowy sukces Adama Balcerka

Adam Balcerek z Lubonia to Mistrz Polski na 100m z czasem 10:30, Wicemistrz Polski na 200m z czasem 21.08 oraz Mistrz Polski 4x100m z czasem 40.94. Sam Adam nie może uwierzyć w to co się stało na 36 PZLA Mistrzostwach Polski U23 w Lekkiej Atletyce w Lublinie.

Coś niesamowitego, słów brakuje by opisać te mistrzostwa. Życiowy sukces, spełnienie marzeń... Zwieńczeniem tego sukcesu jest fakt ze zostałem powołany na Mistrzostwa Europy U23 w szwedzkim Gavle. Zakładam wiec biało - czerwony trykot z orłem na piersi i lecę reprezentować nasz kraj Polskę. Chciałbym podziękować mojemu Trenerowi Tadeuszowi Osikowi za przygotowanie mnie na tę imprezę i wiarę w moja osobę. Dziękuje całej mojej rodzinie na czele z Mamą i Tatą, Miastu Luboń oraz każdej osobie, która szczerze we mnie wierzyła - napisał Mistrz.

Gratulujemy sukcesów i życzymy dalszych!

izi

Odpowiedzi

Prawidłowo to: wicemistrz Polski. A imina i nazwiska należy odmieniać: trenerowi Tadeuszowi Osikowi. A biało-czerwony piszemy z łącznikiem, nie z myślnikiem.

Słowa te były pisane na FB, zatem myślę, że nie odmienione zostało nazwisko z tego powodu :)

Prawidłowo to:pisze się imiona a nie imina jak chcesz kogoś pouczać to pisz poprawnie

Chcę zauważyć, że należy odróżnić tzw. literówkę od rażących błędów językowych. Literówka może zdarzyć się gdy pisze się za pomocą smartfona.

Literówka a co ci do tego jak kto pisze nie masz innych zajęć tylko krytykować kogoś masakra do czego to jeszcze się ludzie nie doczepiom

Doczepią czy doczepiom?

Gratulacje chłopaku! Spełniaj swoje marzenia i jeszcze wielu tytułów i wygranych Ci życzę!