Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Celowo przebijają opony? - list do redakcji

Do naszej redakcji napisała Czytelniczka, która chciała zaapalować do mieszkańców o ostrożność przytaczając sytuację jaka spotkała jej znajomą.

3 dni temu koło muzeum przy obozie koncentracyjnym starsza kobieta szła na spacer. Auto zostawiła przy muzeum. Gdy spacerowała zauważyła pijanego (podejrzanego) faceta, który idzie w jej kierunku następnie wszedł w krzaki. Wracając ze spaceru na szczęście wyszedł z tych krzaków i udał się w kierunku muzeum. Gdy wsiadła do auta przed maska ukazał jej się drugi podejrzany facet czerwony na twarzy i pokazuje na oponę. Starsza pani miała obawy, żeby wyjść z auta, ale że facet nie chciał odejść postanowiła wyjść zobaczyć o co chodzi. Okazało się, że ma oponę przebitą. I za 20 zł pan pomoże jej ją zmienić. I tak się też stało. Pani pojechała z opona na wulkanizację i zostało stwierdzone celowe przebicie nożem przy feldze. Opona nie do uratowania. Koszty. A faceci 20 zł na alkohol mieli. To ich nowy biznes - poinformowała Czytelniczka.

Jak powiedziała nam mieszkanka wulkanizator oznajmił jej, że w ostatnim czasie dużo miał takich przypadków. 

hak

Odpowiedzi

Trzeba mieć oczy szeroko otwarte. Cwaniaki zawsze znajdą sposób żeby zdobyć na alkohol.

proszę robić zdjęcia tym osobnikom ,zgłaszać na policję

albo od razu dzwonić na policje straż miejska,proszę upubliczniać ten artykuł

Albo od razu w kilka osób wybrać się na polowanie.

Łatwo dawać mądre rady ale ta osoba jest przed 70tką

Niezłomnych powiadasz? Teren poszukiwań do nr. 11. Czyli sprawdźcie też ul. Północną. Znajdziecie jak sądzę obu. Chyba że ktoś działa nie na swoim terenie.

Facet po zmianie opony powiedział że co idzie do żabki to ma brudne ręce. Czyli stały bywalec żabki

przy szachtach podobnie działaja i o dziwo tylko kobiety maja poprzebijane opony ,idiota zarobi 20zl a taka opona jest nie do naprawy i trzeba kupic pare i wydac z 500zl ale spokojnie kiedys trafia na kogos kto nie pojdzie na policje ale ich przeciagnie po asfalcie i beda sami błagac zeby na policje zadzwonic.

Może po tych wpisach to policja się sama zainteresuje?