Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Samochód dachował w Wirach

Po godzinie 18.00 na przejeździe kolejowym w Wirach przy ulicy Leśnej doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego. Jak relacjonują mieszkańcy pojazd najprawdopodobniej poruszał się z nadmierną szybkością. Do wypadku doszło w momencie, kiedy kierowca stracił panowanie nad kierownicą i dachował na torowisko. Jak na stronach społecznościowych podają mieszkańcy kierujący pojazdem wcześniej o mały włos nie potrącił idącego dziecka. W pojeździe znajdowały się dwie osoby, które znalazły się pod opieką zespołu ratownictwa medycznego. Nie wiadomo czy wymagały hospitalizacji. 

hak

Odpowiedzi

Pijani ukraincy.

Najpierw ukraincy robili sobie baczki samochodem i nie wyrobili i walneli w plot uciekajacy ukraincy zrobili sobie niebezpieczna,szybka jazde po szutrowych ulicach Łęczycy idioci jadac w wzdłuż torow droga chcieli skrócić zakret i walneli do rowu i dachowali-wiecej takich ukrainskich wyczynów i ludzie ich pogonia cale szczęście ze nikomu nie zrobili krzywdy bo by ich ludzie zlinczowali

Mazda bez dziur w progach? Ostatnia na świecie i jeszcze rozbita o jaaaa

Zboczenie zawodowe. czy coś więcej? Jedno jest pewne- strach do takiego dekla przyjechać po naprawę.
Pewnie anonimie, głównie cięcie głównym twym zajęciem.

Nie łapiesz ironii?

Widzisz gdzieś ironię? W tym że dzieciaka nie rozsmarował? Że NORMALNYCH ludzi nie rozprawiczył?
Też masz z deklem? Chyba tak, bo jeśli uważasz żem dziadzia, to zwracaj się poprawną (Tobie obcą) polszczyzną do "dziadzi". Polska jenzyk, trudna jenzyk?

Ale jedno jest pewne: czytanie ze zrozumieniem jest ci obce niestety...

Za takie wybryki deportować do domu z adnotacją w systemie " pijak _ idiota, nie przyjmować do Polski."