Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Brak świateł na skrzyżowaniu - odpowiedź z UML

Do naszej redakcji już od kilku dni przychodzą pytania dotyczące braku świateł na skrzyżowaniu ulic Powstańców Wielkopolskich, Puszkina i ks. Streicha.

Dlaczego od tak długiego czasu jest brak świateł na skrzyżowaniu Streicha/Powstańców Wlkp/Puszkina???? - pytają mieszkańcy.

Odpowiedzi na to pytanie udzielili urzędnicy.

W związku z trwającymi pracami drogowymi w mieście informujemy, że do 20 sierpnia sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Powstańców Wielkopolskich, Streicha, Puszkina została wyłączona. Prosimy o zachowanie ostrożności i dostosowanie się do obowiązującego oznakowania.

UML

izi

fot.: 
UML

Odpowiedzi

Okazuje się,że te światła w ogóle są niepotrzebne, wszystko hula korki się skończyły bez tych wiateł !Oczywiście przy przejściu trzeba uważać a nie gapić się w smartfona!

Ano tak, teraz się jezdzi dobrze ale już komuś nie odpowiada. Przecież światła w tym miejscu to bezsens. Komu one potrzebne?

Bzdury, że te światła to bezsens. Obecnie ruch jest mniejszy, ponieważ są wakacje. Ale już widzę "brak korkow" jak o godz.7.30 w roku szkolnym ktoś od strony kościoła będzie chciał pojechać prosto. Albo od strony wiaduktu skręcić w lewo do kościoła. Ilość kolizji na tym skrzyżowaniu byłaby ogromna. Tam muszą być światła dla bezpieczeństwa samych kierowców i pieszych. Przecież tamtędy chodzą dzieci do szkoły!!! Już widzę jak kierowcy spieszący się do pracy uważają na najmłodszych.

BZDURY, BZDURY teraz przynajmniej nie ma korkow. A wakacje nie maja tu nic do rzeczy. Ruch jest taki sam a nawet wiekszy. Wystarczy ze jest remont nawierzchni na unijnej, czy jakis wypadek na A2 i wszyscy objezdzaja zatory wlasnie tym skrzyzowaniem. Dzieki brakowi swiatel nie ma tam korkow. A wyjazd z podporzadkowanej to zadna filozofia no chyba ze "NIEDZIELNI KIEROWCY" nie potrafia wyjechac po mszy wychodzac z kosciola

To nie bzdury te światła są kompletnie nie potrzebne, wiadomo że najbardziej krzyczą Ci co poruszają się drogą podporządkowaną w stosunku do Powstańców, ale prawda jest taka że odkąd światła nie działają ruch jest płynny. A dzieci po prostu trzeba nauczyć żeby uważały na przejściu a nie gapiły się w telefony, bo wtedy to i światła nie pomogą

Kolego dokladnie o to samo mi chodzilo piszac bzdury. Slowa bzdury uzylem w kwesti ze swiatla sa potrzene. Jak Sam zauwazyles nie sa potrzene w tym miejscu

DOMLADNIE TAK JAK PISZESZ KOLEGO. Uwazac na drodze a nie gapic sie w telefony smartfonowezombie

.

To zbudować tam rondo trzeba. Światła to przeżytek i same problemy.

Światła w tym miejscu sa nie potrzebne ... Ruch w tej okolicy jest płynny bez tych świateł

Obawiam sie ze Ci za biurkiem wiedza lepiej, to po pierwsze . A po 2 beda naciskani przez mocherowe berety i znow uruchomia te swiatla. A wtedy OCZYWISTYM JEST ZE ZNOW BEDA KORKI NA POWSTAŃCOW