Pogrom Luboń znów bez punktów

W 3 kolejce Pogrom Luboń znów nie zdobywa punktów. Tym razem kolejne punkty uciekają w starciu z Clescevią Kleszczewo. Trzeba jednak oddać, że zespół walczył do końca i pozostawił po sobie przyzwoite wrażenie. Pierwsza połowa to przewaga gospodarzy i prowadzenie do przerwy 3:1. Bolesne jest to, że Pogrom traci wszystkie bramki po indywidualnych, prostych błędach, jednym słowem sam strzela sobie gole. Druga połówka to walka do upadłego i zmniejszenie strat w końcówce spotkania na 3:2. Szkoda tylko, że przy odrobinie lepszych celownikach była szansa na powrót do Lubonia z punktami.

Szymon Owsianny

Skład: T.Kubiak – Lulka (73’Machura), Biskowski, Jankowski, Skwaryło – Garczyński, Powierża (55’Jóźwiak), Latosi (75’Michalak), Konieczka (70’Kuzyka), Matuszalski, – D.Kubiak
Trener: Rajmund Sobkowiak

Gole:
15’ Dawid Kubiak (asysta Maciej Matuszalski)
85’ Rafal Biskowski (asysta Maciej Matuszalski)