Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Korekta rozkładu jazdy autobusów linii nr 690

Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu informuje, że od poniedziałku, 9 września br. wprowadzone zostaną korekty w rozkładzie jazdy linii nr 690. Przyspieszony zostanie jeden kurs z pętli Luboń/Żabikowo – zamiast o godzinie 8.40 autobus pojedzie o godzinie 8.30. Przesunięty zostanie kurs z pętli Łęczyca/Dworcowa - z godziny 14.10 na 14.15. Zostanie uruchomiony dodatkowy kurs z pętli Łęczyca/Dworcowa o godzinie 13.15 (realizowany do pętli Luboń/Żabikowo). Jednocześnie informujemy, że godziny odjazdów pozostałych kursów pozostają bez zmian.

ZTM

Odpowiedzi

Dlaczego ZTM nie uruchomi wcześniejszego kursu lini 690 w kierunku Dębca? Pierwszy kurs na przystanku Luboń/Unijna dopiero o 7.33. Uczniowie dojeżdżający do liceum w Puszczykowie nie mają jak dostać się na przystanek koło szkoły podstawowej nr 3. Potrzebny jest kurs wcześniej np. 7.05.

a może taxi pod dom? o której być ? Ja jeździłam 3 lata z Żabikowa na Dębiec 611 lub 610 na Dworcową i szło się przesiąść.

To niech komunikacja dostosuje się do potrzeb ludzi,a nie jakieś przesiadki i inne niedogodności. Efekt końcowy jest taki,ze każdy kto może jeździ samochodem. Komunikacja miejska jest droga ,rozkłady nie przemyślane. Autobusy i tak stoją w korkach, bo każdy kto może jeździ samochodem..I tak w kółko.....