Pogrom przegrywa po równej walce

Pogrom Luboń przegrywa kolejny mecz z rzędu. Tym razem na wyjeździe został pokonany przez Antares Zalasewo 3:1. Początek spotkania to przewaga gospodarzy zaznaczona strzelonym golem. Pogrom obudził się po straconej bramce i wreszcie zaczął konstruować groźne akcje. Okazji niestety nie udało się zamienić na bramkę. Szczególnie szkoda sytuacji sam na sam, w której dobrze zachował się bramkarz Antaresu Zalasewo. Drugą połowę zespół z Lubonia rozpoczał z impetem, wysoko postawiony pressing dawał efekt, gdyż przez około 20 minut goście nie wiedzieli jak wyjść z własnej połowy. Pogrom stwarzał sobie kolejne sytuację co wykorzystał w końcu Jakub Krupkowski, który wykazał się szybkością i ładnym strzałem pokonał bramkarza rywali. Przy stanie 1:1 drużyna z Lubonia miała jeszcze dwie, trzy bardzo dogodne sytuację, szkoda tylko, że nie udało się ich zamienić na gola. Z kolei gospodarze skrupulatnie wykorzystali błędy w defensywie i wyszli na prowadzenie w 68 minucie.
W 89 minucie, gdy Pogrom postawoił już wszystko na jedną kartę rywal ustalił wynik meczu na 3:1. Był to bardzo wyrównany bój, gdzie zespół pokazał charakter, jednak nie starczyło to na zdobycie punktów. Pozostaje pogratulować rywalowi.