Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Stanowisko Burmistrza Miasta Luboń wobec użycia wizerunku

Szanowni Państwo, pracując na rzecz Lubonia nie angażuję się po stronie żadnej partii politycznej. W związku z użyciem w kampanii wyborczej moich wypowiedzi i wizerunku przez Pana Posła Bartłomieja Wróblewskiego, publikuję, otrzymane na moją prośbę, oświadczenie Pana Posła. Dla dobra mieszkańców współpracuję z wszystkimi posłami i senatorami, niezależnie od ich poglądów czy przynależności partyjnej. Rura w ziemi, czy budowana droga nie ma wymiaru politycznego.

Małgorzata Machalska
Burmistrz Miasta Luboń

Odpowiedzi

Co ma na celu publikowanie w gazecie internetowej takiego oświadczenia nt. przepychanek personalnych pomiędzy p.burmistrz i p.posłem? Jak p.burmistrz czy p.poseł chcą coś takiego obwieszczać to na Twitter'a czy Facebooka z tym, a nie tu lans uprawiać jak to ciężko pracują na rzecz rury w ziemi czy drogi dla mieszkańców Lubonia.

A wogole to lans Machalskiej kojarzy mi się z Koreą Północną. Samozachwyt, wszystko gloryfikuje co robi. A tak naprawdę od roboty jest, pcha się na stołek to niech pracuje solidnie na rzecz Lubonia i mieszkańców. A gdyby tak każdy obywatel ciężko pracujący na podatki miałby się chwalić i obwieszczac spełnianie swoich obowiązków,których się podejmuje wykonując pracę?.Dobra robota nie potrzebuje poklasku. Poprostu jest zrobiona I mówi sama za siebie.

I co z tego, że jest sprostowanie? Niby poszło w eter, ale wyborców tejże partii to nie interesuje i tak będą na p. Wróblewskiego głosować. Gdyby chodziło o uczciwość, jasne reguły gry i sprawiedliwość, za taki czyn p. Wróblewski powinien złożyć rezygnację z ubiegania się o stołek posła w wyborach. A sprostowanie to nawet nie przeprosiny z postanowieniem poprawy, ale chamski odzew i wezwanie do lepszego zrozumienia intencji następnym razem. Bo przecież nie o to chodziło. A jednak o to, panie Wróblewski.

Moje oburzenie i rozczarowanie na działalność Machalskiej jest tak olbrzymie, że jej twarz czy współpracuje z kimś czy nie współpracuje nie jest dobrym znakiem, wprost przeciwnie to zły omen

Moje oburzenie i rozczarowanie na działalność Machalskiej jest tak olbrzymie, że jej twarz czy współpracuje z kimś czy nie współpracuje nie jest dobrym znakiem, wprost przeciwnie to zły omen .Każdy kto się na nia powołuje nie będzie miał mojego głosu .

Wpis ukryty - naruszenie dóbr osobistych