Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Niebezpiecznie pod sklepem? - list do redakcji [odpowiedź od SM]

Do naszej redakcji napisała Czytelniczka, która zwróciła uwagę na osoby spożywające alkohol pod sklepem przy ulicy Sobieskiego.

Pod sklepem Żabka przy ul Sobieskiego/Malinowa praktycznie cały czas (bo bez względu o której bym nie szła to oni stoją) stoi grupka kilku panów którzy spożywają alkohol i zaczepiają słownie przechodniów. Moja 3 letnia córka boi się tędy chodzić co rano do przedszkola a to jedyna droga. Bardzo prosze o interwencje - napisała Mieszkanka (pis.oryg.).

Poniżej publikujemy odpowiedź od Straży Miejskiej. 

Informujemy, że Straż Miejska po otrzymaniu informacji przeprowadziła kontrolę we wskazanym miejscu nie stwierdzając tam obecności osób pijących alkohol. Jednakże zapewniamy, że funkcjonariusze Straży Miejskiej będą nadal kontrolować to miejsce, a w przypadku stwierdzenia wykroczenia, na podstawie art. 43 Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi, nakładać grzywny mandatowe.

Komendant Straży Miejskiej Miasta Luboń
Łukasz Kołcz

hak

Odpowiedzi

3 letnia córka sama chodzi do przedszkola, że się boi?

Czytelniczka prosi o interwencję portal e Luboń?
A policja?

Jestem załamany..

jasne, 3 letnia córka chodzi sama i się boi? ja się pytam więc szanownej pani dlaczego 3 letnie dziecko chodzi samo do szkoły? Nie dopełnia pani obowiązku rodzicielskiego i naraża dziecko na niebezpieczeństwo. Piją proszę zgłosić to na policję i od razu powiedzieć żeby panią ukarali z Art. 106 KW oraz zawiadomili sąd rodzinny o zaniedbaniu obowiązków!

chyba, ze jest to kolejne kłamstwo aby stworzyć problem, bo jakoś robię tam zakupy, czasem ktoś stoi na boku sklepu z piwem ale nigdy nie widziałem by kogoś zaczepili.

Widzę że czytanie ze zrozumieniem jest coraz większym problemem. Gdzie tam jest napisane że córka chodzi sama? A z resztą się zgodzę: tel na straż albo psiarnię a nie list do gazety.

Wpis ukryty - naruszenie dóbr osobistych