Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Zdewastowana tablica? - list do redakcji

Do naszej redakcji napisał Czytelnik, który będąc na spacerze na Wzgórzu Papieskim zauważył, że została najprawdopodobniej zdewastowana pamiątkowa tablica poświęcona Janowi Pawłowi II. Za naszym pośrednictwem zwraca się z prośbą, aby wspólnymi siłami tablicę naprawić.

izi

Odpowiedzi

Wstrzymałabym się z tą naprawą, JP2 miał swoje "zasługi" w kryciu pedofilii w kościele. Potem się okaże, że pieniądze niepotrzebnie wydane.

papieża obrażajo! :) Ale zaraz będzie jazda.

A ten zatroskany mieszkaniec to kiedy był tam na spacerze jak twierdzi, przecież wzgórze niedostępne jest od chyba 3-4 miesięcy i całkowicie wygrodzone. Ciekawe jak to wytłumaczy?

To podaj, Artemido, fakty, dowody. Takie "spisy" już tworzyła Sch-Wielgus, aby wręczyć Franciszkowi w Watykanie. Potem się okazało, że połowa była spisana z internetu, o wątpliwej proweniencji. w myśl zasady "Rzuć błotem a pewnie się przyklei".
To ja podam parę danych, aby wszyscy mogli wyrobić sobie zdanie.
Wiecie kto pierwszy zaczął systematycznie tępić KK za "masową" pedofilię? Adolf i jego koledzy z NSDAP! W latach trzydziestych XX w. Poczytajcie o procesach zakonników i księży niemieckich, których w tern sposób uciszono, "zakneblowano" za ich niemy protest przeciw faszyzmowi. Hitlerowcy pouczali księży (!), z troską pochylając się nad "zdemoralizowanym Kościołem".
Dane procentowe.
Tak naprawdę jest wiele przypadków wątpliwych, ale mówiąc o twardych danych, poziom (w promilach) pedofilii w KK w porównaniu do środowiska trenerskiego, nauczycielskiego, artystycznego, czy ogółu społeczeństwa - dużo niższy. NIE BADA się środkowiska LGBT. Ciekawe czemu, wyszłyby niezłe procenty. Ale warto odnieść się do tych pierwszych trzech ze względu na duży kontakt z dziećmi.
Wiadomo też, po co taka akcja antykościelna, jak obecnie - żeby przygotować grunt pod "prawdziwych" miłośników dzieci. Dowód? Juz teraz na tęczowej demonstracji w Czechach pojawiły się ulotki pedofilskie. "Wolność dzieci" plus tęczowe piątki w celu urobienia młodych wrażliwych osób.
Wnioski :za parę lat prawdziwi pedofile będą demonstrować po to, aby była równość.
I co powiesz? To jest wporzo?