Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Luboński gromi AP Dębiec

Luboński KS zmierzył się na stadionie przy ulicy Rzecznej z zespołem AP Dębiec w ramach rundy wstepnej Pucharu Polski. Gospodarzem spotkania był dość nietypowo zespół z Dębca. Kibice, którzy przybyli na to spotkanie mogli czuć się usatysfakcjonowani postawą błękitno-białych, którzy od samego początku meczu dostarczyli im powodów do zadowolenia. Spotkanie miało bardzo jednostronny przebieg, a bramki dla drużyny z Lubonia posypały się już od pierwszych minut gry. Widać było dużą różnicę w wyszkoleniu zawodników. Świadczy o tym fakt, że zespół z Lubonia już do przerwy prowadził 3:1, a po przerwie dołożył kolejne pięć bramek. Luboński mógł wygrać znacznie wyżej, ale w wielu akcjach nie dopisało szczęście, a futbolówka jeszcze dwukrotnie trafiała w słupek. Mecz zakończył się rezultatem 8:1, kolejnym przeciwnikiem Lubońskiego w drodze po Puchar Polski będzie Pogoń Książ Wielkopolski. Mecz zostanie rozegrany w środę 12 sierpnia 2020.

Izabella Chodorowska

Bramki:
Radosław Kaszuba - 1
Radosław Michalewski - 1
Kacper Wilczyński - 1
Piotr Palacz - 1
Michał Mazur - 1
Patryk Piórkowski - 1
Daniel Czarnecki - 2

Skład: Adrian Krzyżanowski, Tomasz Domagała, Michał Mazur, Kacper Kowalski, Radosław Michalewski, Krystian Nowicki, Radosław Kaszuba, Łukasz Migdałek, Kacper Wiczyński, Piotr Palacz, Filip Niedziela.

Rezerwowi: Eryk Kubasik, Łukasz Makarowski, Daniel Czarnecki, Marcin Biernacki, Patryk Piórkowski, Dawid Grzybowski, Maciej Urbański