Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Straż Miejska usuwała wraki

Z dniem 31.12.2020 roku zakończyliśmy pierwszy etap działań, których celem było oczyszczenie naszego miasta z pojazdów posiadających znamiona wraków, a tym samym odzyskanie miejsc parkingowych dla naszych mieszkańców. W wyniku prowadzonych czynności strażnicy miejscy usunęli lub doprowadzili do usunięcia przez właściciela z przestrzeni publicznej – 74 pojazdy, a niebawem – po zakończeniu czynności służbowych – opuści nasze miasto kolejnych 11 pojazdów. Dla porównania w roku 2019 było ich zaledwie 26. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to kropla w morzu potrzeb, dlatego mając na uwadze problemy z ograniczoną liczbą miejsc parkingowych, codziennie nasi funkcjonariusze monitorują miasto w celu zlokalizowania i usunięcia kolejnych pojazdów posiadających znamiona wraków. W roku 2021 zamierzamy usunąć ich znacznie więcej.

SMML