Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

10 października br. zespół Dżem ponownie wystąpi w Luboniu [aktualizacja]

Koncert legendy polskiej sceny muzycznej, zespołu DŻEM, będzie kolejnym muzycznym wydarzeniem w Luboniu. Weterani muzyki rock i blues w Polsce zagrają w hali LOSiR-u dnia 10 października 2015 roku o godzinie 19.00. Dżem to klasyka polskiej muzyki z przebojami takim jak: „Wehikuł czasu", „Czerwony jak cegła", „Whisky", „Sen o Viktorii", „List do M" i wiele innych pięknych utworów. Przed legendarną grupą wystąpi obchodząca w tym roku 5-lecie istnienia lubońska grupa ANTYGRAWITACJA! 

Bilety do nabycia:
- w recepcji klubu New York Sport (hala LOSIR Sp. z o.o ul.Kołłątaja 2 w Luboniu) - w godzinach 8:00 - 22:00  
- w biurze turystycznym Kiwi Travel - Centrum Handlowe PAJO
Wszelkie informacje i zamówienia - 61 424 28 24
Zapraszamy!

Izabella Chodorowska

Dla pierwszej osoby, która odpowie na pytanie: W którym roku został nagrany i wydany longplay „Cegła”? mamy przygotowane jedno podwójne zaproszenie na koncert. Odpowiedź należy umieścić pod naszym artykułem na stronie e-lubon.pl. Przyjmowane jest tylko jedno zgłoszenie z jednego adresu IP.

Serdecznie gratulujemy pani Katarzynie Wójcik, która udzieliła poprawnej odpowiedzi i wygrała podwójne zaproszenie na koncert! Zachęcamy do śledzenia naszej strony, gdyż mamy jeszcze jedno zaproszenie. Kolejny konkurs niebawem.