Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Cyrk Astoria w Luboniu - zaproszenia

Mnóstwo emocji czeka na wszystkich, którzy zawitają do kolorowego namiotu Cyrku Astoria! W ramach jednej z atrakcji zapowiadane jest zapierające dech w piersiach show akrobatyczne, wykonywane z udziałem Elzy z „Krainy lodu”! Serca najmłodszych skradną też Minionki, Psi Patrol oraz artyści z programu „Mam Talent!”. Cyrk Astoria to innowacyjne show, w którym artyści skupiają się na dopracowanych i atrakcyjnych pokazach, lecz bez towarzyszących im na scenie zwierząt. Akrobatyczne pokazy Elzy, zawadiackie zabawy Minionków, występ klauna i ekipa z Psiego Patrolu — te elementy z pewnością zainteresują najmłodszych. Będzie też kącik magii i iluzji, a także show wirujących talerzy. Fani znanego programu „Mam Talent!” powinni dopatrzyć się też uczestników telewizyjnego show, którzy współtworzyć będą artystyczny program.

Spektakl Cyrku Astoria w Luboniu odbędzie się na rrogu ulic Paderewskiego/Aleje Jana Pawła II w środę 03.03.2021 roku o godzinie 17.00.

UWAGA! Cyrkowe show objęte jest promocyjną ceną - bilety dostępne będą w cyrkowej kasie. Bilety w cenie 30 zł dla każdego do nabycia w dniu przedstawienia. Dzieci do lat 2 - wstęp bezpłatny! Namiot dobrze ogrzewany!
Więcej infomacji na fan page Cyrku na facebooku: Cyrk Astoria

Arena cyrkowa została dostosowana do wszelkich wymogów związanych z reżimem sanitarnym, w tym obowiązku zachowania 1,5-metrowych odstępów pomiędzy widzami. Prosimy jednak o zabranie ze sobą maseczki.

Serdecznie zapraszamy

Cyrk Astoria

Od redakcji: Mamy dla Was bilety. Pierwsze 10 osób, które skomentują to wydarzenie na stronie gazety na facebooku otrzymają bilet. Bilet upoważnia do wejścia jedną osobę dorosłą i dziecko do lat 5.