Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Wirtualne drzwi otwarte w CKZiU

Już dziś pomyśl o swojej przyszłości! Oferujemy solidne wykształcenie zawodowe i przygotujemy do radzenia sobie na rynku pracy. Uczniowie – ta oferta jest dla Was! Wybór szkoły ponadpodstawowej to nie tylko decyzja na najbliższe klika lat, ale także inwestycja w przyszłość. Już dziś możesz wpłynąć na to, jak wyglądać będzie Twoje życie w dłuższej perspektywie. Nauka zawodu to doskonała inwestycja czasu i wysiłku poświęconego nauce – zdobycie solidnych kwalifikacji ułatwia start na rynku pracy oraz przygotowuje do elastycznego dostosowywania się do jego zmiennych realiów.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Poznaniu oferuje naukę w Technikum Elektroniczno-Mechanicznym oraz w Branżowej Szkole I Stopnia na wielu atrakcyjnych kierunkach. Pokrywają się one z dobrze opłacanymi zawodami i kwalifikacjami pożądanymi na rynku pracy.

Zapewniamy możliwość wzięcia udziału w praktykach zawodowych krajowych i zagranicznych oraz w wycieczkach do lokalnych firm.

Praktyczna część nauki zawodu odbywa się w pracowniach wyposażonych w supernowoczesny sprzęt, który pozwoli z łatwością zaistnieć się w wymarzonym zakładzie pracy.

W trakcie nauki uczniowie przystępują do egzaminów kwalifikacyjnych w naszym Ośrodku Egzaminacyjnym, ich pozytywny wynik daje możliwość wykonywania pracy.

Poza praktycznym i teoretycznym przygotowaniem do zawodu, CKZiU zapewnia naukę z zakresu poruszania się po zmieniającym się rynku pracy oraz przygotowanie do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

W roku szkolnym 2021/2022 CKZiU oferuje uzyskanie kwalifikacji w następujących zawodach: technik mechatronik, technik automatyk, technik mechanik, technik chłodnictwa i klimatyzacji, technik urządzeń i systemów, technik awionik, technik mechanik lotniczy oraz operator obrabiarek skrawających i automatyk.

Wszystkim uczniom każdego roku umożliwiamy realizację dwutygodniowych ZAGRANICZNYCH PRAKTYK ZAWODOWYCH w Hiszpanii (Andaluzja, Galicja)!

Już dziś pomyśl o swojej przyszłości. Dołącz do braci uczniowskiej CKZiU, a my zadbamy o Twoje wykształcenie i pomożemy osiągnąć sukces w przyszłości.

Zachęcamy do skorzystania z WIRTUALNYCH DRZWI OTWARTYCH, które odbędą się:
15 maja 2021 r. godz. 10:00

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Poznaniu
ul. Jawornicka 1
60-161 Poznań
www.ckziupoznan.pl
tel. (61) 66-06-600
mail: sekretariatatckziupoznan [dot] pl

fot.: