Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Remis, wygrana i przegrana

Grający w klasie A Luboński KS zremisował na swoim stadionie z zespołem KSGB Manieczki 4:4. Z dorobkiem 8 punktów zespół z Lubonia zajmuje obecnie 8 miejsce w tabeli.

Szalony mecz przy Rzecznej, ale jak mogło być inaczej, gdy już po minucie, przegrywaliśmy 0:1, a po 12-stu prowadziliśmy 2:1. Ostatecznie nasi Seniorzy zremisowali dziś z gośćmi z Manieczek 4:4 (3:2). Cieszą kolejne udane debiuty juniorów: Krystiana Patulskiego, Mateusza Porzucka i wejście smoka: Macieja "Frania" Jankowskiego, strzelca czwartej bramki. A w kolejce czekają już następni... Pozostałe bramki dla naszych zdobyli: Krystian Nowicki, Adrian Patulski oraz Mateusz Jaś - czytamy na stronie Lubońskiego.

Kolejne spotkanie błękitno-biali rozegrają 31 października o godzinie 11.00 na wyjeździe. Luboński uda się wówczas do Poznania, gdzie zmierzy sie z drużyną Szturm Junikowo.

Stella II Luboń grajaca w klasie B pokonała u siebie Złotych II Złotkowo 4:1 i obecnie plasuje sie na 10 miejscu w tabeli z 9 punktami na koncie. Kolejny mecz Stella rozegra na wyjeździe w31 października o godzinie 14.00, gdzie zmierzy się z liderem Jadwiżański KS Poznań.

Występująca w V lidze Stella Luboń została rozgromiona na wyjeździe przez Naszą Dyskobolię Grodzisk Wielkopolski aż 6:0. Stella zajmuje obecnie 15 miejsce w tabeli z 3 oczkami na koncie. Następne spotkanie Stella rozegra na boisku przy ulicy Szkolnej w dniu 30 października o godzinie 14.00, kiedy to zmierzy się z Płomieniem Przyprostynia.

Izabella Chodorowska

fot: Luboński KS