Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Zniszczony chodnik - list do redakcji [odpowiedź z UML]

Kilka dni temu do naszej redakcji napisał Czytelnik, którego zainteresował sposób w jaki został wykonany remont chodnika na ulicy Dąbrowskiego.

Wczoraj zakończył się remont chodnika i pytam: dlaczego płyty chodnikowe uszkodzone przez koparkę – zdjęcia w załączeniu – nie zostały przywrócone do stanu pierwotnego, sprzed remontu? Jest to miejsce za zakrętem, przy przejściu dla pieszych na ul. 3-go Maja. Chodnik był w stanie dobrym, płyty były całe, równo ułożone. Mam nadzieję, że Inspektor nadzoru budowlanego z UML pilnie wezwie Wykonawcę remontu do naprawy zniszczeń. Nie będzie tak, że jedno jest ładnie zrobione, a drugie zniszczone – przypominam, że wydawane są pieniądze publiczne i Inspektor zadba o poprawne wydatkowanie środków, aby użytkownicy chodnika, mieszkańcy Lubonia nie połamali sobie nóg - pisze Czytelnik.

List przekazaliśmy do Urzędu Miasta Luboń. Poniżej publikujemy odpowiedź. 

Szanowna Pani Redaktor

w odpowiedzi na pytanie Czytelnika informuję, że podczas przejścia technicznego wykonawca został zobowiązany do naprawy opisanego miejsca. Wszystkie wyszczególnione podczas przejścia usterki uwagi muszą zostać naprawione przed odbiorem końcowym prac.  Zaznaczę, że termin odbioru końcowego prac nie został jeszcze wyznaczony.

 UML

izi