Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Relacja ze spektaklu świątecznego

W piątkowe popołudnie 17 grudnia dzieci z kółka teatralnego działającego od niedawna w Ośrodku Kultury w Luboniu, przygotowały świąteczne przedstawienie. Niestety ze względu na obostrzenia związane z pandemią tylko najbliżsi aktorów mogli zobaczyć spektakl na żywo. Całe przedstawienie zostało nagrane i już wkrótce będzie można zobaczyć je na fb Ośrodka Kultury. Warto dodać, że dla małych aktorów był to debiut i dlatego należą im się tym większe brawa. Tym bardziej, że w ostatnim momencie okazało się, że kilkoro dzieci nie będzie mogło brać udziału w przedstawieniu ponieważ zostały objęte kwarantanną. Pozostali aktorzy musieli zatem wcielić się w rolę kolegów i koleżanek, grając podwójne role.

Dzieci świetnie poradziły sobie z niespodziewaną sytuacją i fantastycznie zagrały w przedstawieniu. Przypominamy, że próby kółka teatralnego odbywają się w każdą środę i przez cały czas trwa nabór do grupy teatralnej.

W czasie kiedy w Ośrodku Kultury trwało przedstawienie, przed budynkiem Ośrodka, Święty Mikołaj w towarzystwie kmiecia i jego żywej zagrody rozdawał dzieciom słodycze.

Magda Baranowska
Ośrodek Kultury w Luboniu