Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Lubonianka w finale konkursu Miss Polonia 2010

Natalia Tomczyk, 20-letnia mieszkanka naszego miasta i zwyciężczyni regionalnego konkursu piękności, stanie w szranki razem z siedemnastoma dziewczętami w finale Miss Polonia 2010. Natalii będzie można kibicować w najbliższą sobotę, 11 grudnia od godziny 20:55. Konkurs, który odbywa się na terenie łódzkich Targów, transmitowany będzie na antenie TVP2.

O wyborze Miss zadecydują widzowie w konkursie SMS-owym. Na Natalię można oddawać głosy także przez Internet. Zachęcamy do oglądania profilu kandydatki z naszego miasta i jej koleżanek na stronie www.misspolonia.com.pl .

 

Oto, co Natalia pisze o sobie w swojej wizytówce:

Mam 20 lat i obecnie jestem na drugim roku filologii angielskiej.

Moje rodzinne miasto to Luboń koło Poznania, gdzie najbardziej podoba mi się niezwykłe połączenie historii tego miejsca wraz z zieloną częścią krajobrazu, gdzie dzieci oraz młodzież i nie tylko mają możliwość ciekawie jak również miło spędzać swój czas. Będąc w moim rodzinnym mieście każdy powinien zobaczyć „Muzeum Martyrologii Hitlerowskiej", piękny kościół z poprzedniego stulecia, jak również liczne zielone tereny służące do aktywnego spędzania wolnego czasu. Uważam, że moja miejscowość jest atrakcyjna ze względu na to, że widać tu chętnie i licznie osiedlające się młode rodziny, dla których powstały w Luboniu duże, nowoczesne osiedla, centra handlowe, ośrodki medyczne. To wszystko sprawia, że moje miasto jest idealnym miejscem na planowanie w nim swojej przyszłości.

W przyszłości chciałabym mieszkać w Luboniu . Jest tu duży wybór szkół oraz bardzo dobrze rozwinięte połączenie komunikacyjne z dużym miastem - Poznaniem. Wszystko to sprawia, że w mojej miejscowości żyje się wygodnie i wyjątkowo spokojnie. Chciałabym w niej mieszkać, ponieważ daje to możliwość spełniania marzeń o aktywnym życiu zawodowym oraz podróżach, z których chętnie będę tutaj wracać.(...)

Udział w finale konkursu uważam za wyróżnienie oraz ogromny zaszczyt i gdybym to ja zdobyła koronę Miss Polonia byłabym szczęśliwa. Miss Idealna to dla mnie osoba nie tylko posiadająca niezwykłą, polską urodę i słowiański urok osobisty, ale także ciekawą osobowość, klasę, styl oraz roztaczającą wokół siebie subtelną aurę piękna i dobroci.(...)".

 

Serdecznie zachęcamy do kibicowania naszej finalistce w sobotnim konkursie, oraz do głosowania poprzez SMS-y i stronę internetową!