Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Rusza KATALOG FIRM w Luboniu

    Drodzy czytelnicy, gazeta internetowa e-lubon.pl jako serwis najświeższych informacji w mieście otwiera przed Wami kolejne możliwości. Tworzymy jedyny w Luboniu i okolicach, a w najbliższych planach - największy w regionie KATALOG FIRM.

   Dzięki zebraniu w jednym miejscu danych dotyczących wszystkich firm działających na terenie naszego miasta, wszyscy nasi czytelnicy będą mieć okazję znalezienia oraz wyboru produktów i usług, jakich szukali dotychczas gdzieś daleko.

   Promując rodzime firmy wspieramy w rozwoju nasz region zapewniając miejsca pracy znajomym, sąsiadom oraz pośrednio sobie samym. Im więcej wpisów znajdzie się w KATALOGU, tym łatwiejszy stanie się wybór produktu lub usługi, dlatego drogi czytelniku, możesz polecić nasz katalog swoim znajomym oraz firmom z sąsiedztwa.

   Jesteś właścicielem firmy? Przyślij na adres redakcji dane dotyczące Twojej działalności. Comiesięczne zlecenia reklam w różnych miejscach bywa męczące, niewygodne i kosztowne, a całoroczny wpis do KATALOGU z opisem działalności, adresem, mapką dojazdu oraz zdjęciem lub logo firmy daje ogromne korzyści umożliwiając dotarcie do wielu klientów. Gazetę e-lubon.pl codziennie czyta kilkaset osób, a nasz zasięg jest ograniczony tylko i wyłącznie dostępem do internetu, który używa już obecnie co drugi Polak.

  Zapraszamy.